• shirt front
  • shirtpart2
     
  • broek2016

Seizoensoverzicht 2017

Written by Super User. Posted in Alle ritten op routeyou

Ritten   Seizoen 2017   
           
           
        Sp = dagorganisatie   
Maart 2017        
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zondag   5 9.00 Fietszegening     Moerbeke - Eksaarde            1
Zaterdag   11 13.30 Polderrit nr. 5                     Griete - Zaamslagveer 2
Zondag   12 9.00 Clubrit nr. 1   Moerbeke - Eksaarde  3
Zaterdag    18 13.30 Polderrit nr. 4                     Paal - Graauw 4
Zondag   19 9.00 Clubrit nr 3           Overmere-Donk - Zele 5
Zaterdag   25 13.30 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 6
Zondag   26 9.00 Clubrit nr 4           rond groot St-Niklaas    7
           
April          
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zaterdag   1 13.00 volgens fietsknooppunten   Zeeland       80 - 100 km 8
Zondag   2 9.00 Clubrit nr. 2         Grembergen - Baasrode    9
Woensdag   5 18.30 Avondrit                          10
Zaterdag Sp 8 8.00 Willy Teirlinck Classic   Roosdaal             info P. 64 11
      13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze  
Zondag   9 8.00 53/11   HAMME Kaaiplein 28     Semi kl.            12
      9.00 Thuisrijders               rit naar eigen keuze  
Woensdag   12 18.30 Avondrit                   13
Zaterdag Sp 15   Amstelgold race voor de ingescheven mensen 14
      13.30 Polderrit nr. 3               Axel - St-Janssteen  
Zondag   16 9.00 Pasen         Polderrit nr. 5         Griete - Zaamslagveer 15
Woensdag   19 18.30 Avondrit                              16
Zaterdag   22 13.30 Polderrit nr. 4                     Paal - Graauw 17
Zondag   23 9.00 Polderrit nr. 1                     Grauw - Hengstdijk              18
Woensdag   26 18.30 Avondrit                       naar Tierode 19
Zaterdag Sp 29 8.30 Saeftinghe Classic Bazel       Semi kl.            20
      13.30 Polderrit nr. 2         Zandberg - Terhole         
Zondag   30 8.30 Kermisrit     Zondagrijders Melsele 21
           
Mei          
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Maandag Sp 1 7.45 Superklassieker 22
Woensdag   3 18.30 Avondrit      23
Zaterdag Sp 6 8.00 Jos Schoeters Lokeren             Semi kl.    24
      13.30 Thuisrijders                     rit naar eigen keuze  
Zondag   7 8.30 Kloosterzande Nieuw 25
Woensdag   10 18.30 Avondrit                      26
Zaterdag Sp 13 8.30 Blijf Jong     Avanti Stekene   Semi kl.  27
      13.30 Thuisrijders                     rit naar eigen keuze  
Zondag   14 9.00 Polderrit nr. 4                 Paal - Graauw 28
Woensdag   17 18.30 Avondrit 29
Zaterdag   20 13.30 Polderrit nr. 5                     Griete - Zaamslagveer 30
Zondag   21 8.30 Kontaktrit         Sint-Niklaas         65 - 85 km 31
Woensdag   24 18.30 Avondrit                       naar Tielrode 32
Zaterdag   27 13.30 Polderrit nr. 3                   Axel - St-Janssteen 33
Zondag   28 8.30 Rudy Peerens   Temse                     Semi Kl.  34
Woensdag   31 18.30 Avondrit       Tielrode            35
           
Juni          
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Vrijdag Sp 2   Vertrek Pinksterweekend  
Zaterdag   3 13.30 Polderrit nr. 2         Zandberg - Terhole        36
Zondag   4 9.00 Polderrit nr. 1                     Grauw - Hengstdijk              37
Maandag Sp 5 8.30 Fiets happening Sint Gillis         Semi Kl.     38
Woensdag   7 18.30 Avondrit                        39
Zaterdag   10 7.00 Scherpenheuvel      olv.Freddy de Wilde   100 km  
      13.30 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 40
Zondag   11 8.30 Jan Bogaert Classic   Temse       Semi Kl .  41
Woensdag   14 18.30 Avondrit                    42
Zaterdag Sp 17 8.30 Klavers Belsele                  43
Zondag   18 9.00 Polderrit nr. 5             Griete - Zaamslagveer 44
Woensdag   21 18.30 Avondrit        45
Zaterdag   24 13.30 Polderrit nr. 4                 Paal - Graauw 46
Zondag   25 9.00 Polderrit nr. 3               Axel - St-Janssteen 47
Woensdag   28 18.30 Avondrit                       naar Tielrode 48
           
Juli          
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zaterdag Sp 1 07.30 Ronde van de Getestreek   Donk             info P. 64 49
      13.30 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk               
Zondag   2 8.30 Astoria   Meerdonk           Margrietstraat 50
Woensdag   5 18.30 Avondrit                        51
Zaterdag   8 13.30 Polderrit nr. 2         Zandberg - Terhole        52
      18.30 Onze eigen Barbecue       
Zondag   9 9.00 Polderrit nr. 4                 Paal - Graauw 53
Woensdag   12 18.30 Avondrit                        54
Zaterdag   15 13.30 Polderrit nr. 5         Griete - Zaamslagveer 55
Zondag   16 9.00 Polderrit nr. 3               Axel - St-Janssteen 56
Woensdag   19 18.30 Avondrit                                      57
Zaterdag Sp 22 8.30 De ritsers Verrebroek           Semi kl.    58
      13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze  
Zondag   23 09:00 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 59
Woensdag   26 18.30 Avondrit                       naar Tielrode            60
Zaterdag   29 13.30 Polderrit nr. 4                 Paal - Graauw 61
Zondag   30 8.30 Memorial Van Der Aa           Semi kl.                62
           
Augustus          
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Woensdag   2 18.30 Avondrit                        63
Zaterdag Sp 5 7.45 Ruiselede vlaamse heuvels classic           info P. 65 64
      13.30 Polderrit nr. 2         Zandberg - Terhole         
Zondag   6 9.00 Polderrit nr. 3                   Axel - St-Janssteen        65
Woensdag   9 18.30 Avondrit                                        66
Zaterdag Sp 12 8.30 Verkenning Tom Steels Classic     125 km 67
      13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze  
Zondag   13 9.00 Polderrit nr. 5         Griete - Zaamslagveer 68
Woensdag   16 18.30 Avondrit                          69
Zaterdag   19 13.30 Polderrit nr. 6         Westdorpe - Zuiddorpe 70
Zondag   20 9.00 Polderrit nr. 2         Zandberg - Terhole        71
Woensdag   23 18.30 Avondrit                       naar Tielrode            72
Zaterdag Sp 26 8.00 3  Provinciën  Sint-Amands   Semi kl. 73
      13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze  
Zondag   27 8.30 Kermisrit     Verrebroek                                  74
Woensdag   30 18.30 Avondrit                                  75
           
September        
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zaterdag Sp 2 7.45 Avalon   Buggenhout             Semi kl.  76
      13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze  
Zondag   3 9.00 Polderrit nr. 4               Paal - Graauw 77
Woensdag   6 18.30 Avondrit                     naar Meerdonk 78
Zaterdag   9 13.30 Polderrit nr. 5             Griete - Zaamslagveer 79
Zondag   10 9.00 Polderrit nr. 3             Axel - St-Janssteen        80
Woensdag   13 18.30 Avondrit 81
Zaterdag Sp 16 7.00 TOM STEELS CLASSIC        82
Zondag   17 9.00 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk              83
Zaterdag   23 13.30 Polderrit nr. 2         Zandberg - Terhole        84
Zondag   24 9.00 laatste   rit T.Steels Classic 65 km       drank !! 85
           
Oktober          
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zondag   1 8.30 W.T.C. Roda     Kiekenhaag     vallende bladeren 86
webdesign by C-IT.be - © WTC De Schapekoppen