• shirt front
  • shirtpart2
     
  • broek2016

Semi & Super Klassiekers seizoen 2019

Written by Super User. Posted in Alle ritten op routeyou

Semi -Klassiekers         Seizoen 2019
April      
zaterdag 6 Semi Kl 8.30 Verrebroek     WTC De Ritsers Classic                         
      www.wtcderitsersverrebroek.be
      Van Haelst Fruit   Kieldrechtsebaan 85 9130 Verrebroek
zaterdag 13 Semi Kl 8.30 Saeftinghe Classic Bazel       Semi kl.                 
      http://www.bikefunbazel.be
      Sporthal “DE DULPOP" Beekdam, 9150 Bazel
zondag 14 Semi Kl 8.00 53x11 CLASSIC
      www.53x11.be
      PTI Meulenbroekstraat 15     9220 Hamme (O.-Vl.)
Mei      
zaterdag 4     Semi Kl 8.00 Memorial Jos Schoeters     Lokeren          
      http://www.wtchemelrijk.be
      Sportcentrum De Dam   Lokerhoutstraat 29  9160 Lokeren
zaterdag 11 Semi Kl 8.30 Avanti-Classic   Blijf Jong stekene   
      www.blijfjong.be
      Kantine Avanti Heistraat GROENEPUTTE 9190 Stekene
zondag 26 Semi Kl 8.30 Memorial Rudy Peerens  Temse                          
      www.4kronen.be
      De Leeuwerck  Gasthuisstraat 74    9140 Temse
Juni      
zondag 9    Semi Kl 8.30 Temse   Jan Bogaert Classic                           
      www.janbogaertvrienden.be
      De Zaat Krimperslaan 3  9140 Temse
Maandag 10 Semi Kl 8.30 Sint Gillis     Fiets happening                         
      www.wtcsportief.be
      VBS de Klimop kerkstraat 91 9170 Sint-Gillis-Waas
zaterdag 16 Semi Kl 8.30 De Klavers Toertocht
      www.wielervriendendeklavers.be
      Sporthal De Klavers Sint-Andriesstraat 4 9111 Belsele
Juli      
zondag 7 Semi Kl 8.30 Laanfeesten   Portaalrit  
      www.facebook.com/Portaalrit   
      Chirolokalen   V. Puymbroeckln 35 Melsele
zaterdag 13 Semi Kl 8.00 Toertocht door het Waasland
      http://users.telenet.be/ronny.de.wolf1/wtczwijn.htm
      Sporting Burcht FC   Heirbaan 118   Burcht
zondag 28 Semi Kl 8.30 Melsele     memorial Van Der Aa                       
      http://www.wtcdekadans.be
      Kerkplein 9120 Melsele
Augustus      
zaterdag 3 Sp 6.30 Sean Kelly Classic                     zie   blz
zaterdag 24 Semi Kl 7.30 Michel Wuyts semi-classic       zie     blz
zaterdag 30 Semi Kl 7.45 AVALON     Buggenhout                   
      http://www.avalonfietsers.be
      Sporthal De Pit  Platte Put     9255 Buggenhout
September      
zaterdag 15 Semi Kl 7.00 Tom Steels Classic                         medewerkers
      http://www.wtcdeschapekoppen.be
      zaal de droomballon Gyselstraat 35   Nieuwkerken

Alle ritten op routeyou

Written by Super User. Posted in Alle ritten op routeyou

Op routeyou kan iedereen de ritten zien op kaart.

Gps gebruikers kunnen ook via routeyou elke rit downloaden  en daarna als gpx file  op hun gps zetten.

A zegen    52 km        http://www.routeyou.com/route/view/4593641

B zegen      46 km         http://www.routeyou.com/route/view/4593642

A   Clubrit 1   70 km       http://www.routeyou.com/route/view/4597389

B   Clubrit 1     64 km       http://www.routeyou.com/route/view/4597388

A   Clubrit 2     70 km       http://www.routeyou.com/route/view/4593647

B   Clubrit 2     62 km       http://www.routeyou.com/route/view/4593649

A   Clubrit 3     72 km       http://www.routeyou.com/route/view/4597391

B   Clubrit 3     66 km       http://www.routeyou.com/route/view/4597392

B Clubrit 4     63 km       http://www.routeyou.com/route/view/4597396

A Clubrit 4     70 km       http://www.routeyou.com/route/view/4597395

A Polder 1     75 km    http://www.routeyou.com/route/view/4597401

B Polder 1     69 km      http://www.routeyou.com/route/view/4597402

A Polder 2     75 km   http://www.routeyou.com/route/view/4597404

B Polder 2     67 km     http://www.routeyou.com/route/view/4597403

A Polder 3     76 km      http://www.routeyou.com/route/view/4597408

B Polder 3     67 km     http://www.routeyou.com/route/view/4597409

A Polder 4     69 km     http://www.routeyou.com/route/view/4597421

B Polder 4     64 km     http://www.routeyou.com/route/view/4597422

A Polder 5     77 km       http://www.routeyou.com/route/view/4593652

B Polder 5     69 km       http://www.routeyou.com/route/view/4593653

A Polder 6     76 km       http://www.routeyou.com/route/view/4597418

B Polder 6     68 km       http://www.routeyou.com/route/view/4597416

 

 

Seizoensoverzicht 2019

Written by Super User. Posted in Alle ritten op routeyou

 
Ritten   Seizoen 2019  
           
           
      Sp = semi-klassieker / dagorganisatie   
           
Maart 2019        
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zondag   3 9.00 Fietszegening                               bezoek Het Atelier          1
Zaterdag   9 13.30 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw 2
Zondag   10 9.00 Clubrit nr 3           Overmere-Donk - Zele 3
Zaterdag    16 13.30 Polderrit nr. 5             Griete - Zaamslagveer 4
Zondag   17 9.00 Clubrit nr. 1   Moerbeke - Eksaarde  5
Zaterdag   23 13.30 Polderrit nr. 3             Axel - St-Janssteen 6
Zondag   24 9.00 Clubrit nr. 2         Grembergen - Baasrode  7
Zaterdag   30 13.00 volgens fietsknooppunten   Zeeland       80 - 100 km 8
Zondag   31 9.00 Clubrit nr 4           rond groot St-Niklaas    9
           
April 2019          
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
           
Woensdag   3 18.30 Avondrit                          10
Zaterdag Sp 6 8.30 semi kl.   Verrebroek        11
      13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze  
Zondag   7 9.00 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 12
Woensdag   10 18.30 Avondrit                   13
Zaterdag Sp 13 8.30 Semi kl.   Saeftinghe Classic Bazel            14
      13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze  
Zondag Sp 14 8.00 Semi kl.   53/11 HAMME Meulenbroekstraat 15                15
Woensdag   17 18.30 Avondrit                              16
Zaterdag   20 13.30 Polderrit nr. 2             Zandberg - Terhole        17
Zondag   21 9.00 PASEN Polderrit nr. 4             Paal - Graauw 18
Woensdag   24 18.30 Avondrit                        19
Zaterdag   27 13.30 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk              20
Zondag   28 8.30 WTC VERCADI Haasdonk ropstraat 23a 21
      13.30 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk               
Zondag   29 8.30 Kermisrit     Zondagrijders Melsele 21
           
Mei 2019          
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Woensdag   1 18.30 Avondrit      22
Zaterdag Sp 4 8.00 Semi kl. Lokeren   Sportcentrum De Dam 23
      13.30 Thuisrijders                     rit naar eigen keuze  
Zondag   5 8.30 Kontaktrit         Sint-Niklaas         65 - 85 km 24
Woensdag   8 18.30 Avondrit                      25
Zaterdag Sp 11 7.15 Scherpenheuvel      olv.Freddy de Wilde   160 km 26
  Sp   8.30 Semi kl. Avanti Classic Stekene        Groeneputte  
      13.30 Thuisrijders                     rit naar eigen keuze  
Zondag   12 9.00 Polderrit nr. 3             Axel - St-Janssteen 27
Woensdag   15 18.30 Avondrit 28
Zaterdag     18 13.30 Polderrit nr. 5             Griete - Zaamslagveer 29
Zondag   19 9.00 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw 30
Woensdag   22 18.30 Avondrit                        31
Zaterdag   25 13.00 Stekene Duchenne O.C. Boudelo Kasteelstraat 23 32
Zondag Sp 26 8.00 Semi kl. Rudy Peerens   Eigenlostr. 21     verkiezingen           33
Woensdag   29 18.30 Avondrit                34
           
Juni 2019        
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zaterdag Sp 1 7.30 Naar de Voerstreek             Antoine                    35
      13.30 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe  
Zondag   2 8.30 Aardbeienrit Melsele 36
Woensdag   5 18.30 Avondrit                        37
Vrijdag   7   Vertrek Pinksterweekend  
Zaterdag   8 13.30 Polderrit nr. 3             Axel - St - Janssteen 38
Zondag Sp 9 8.30 Semi kl. Jan Bogaert Classic   Temse      39
Maandag Sp 10 8.30 Semi kl. Fiets happening Sint Gillis            40
Woensdag   12 18.30 Avondrit                    41
Zaterdag Sp 15 8.30 Klavers Belsele                  42
      13.30 Thuisrijders             rit naar eigen keuze  
Zondag   16 8.30 Gaverlandrit   'T Kolenhof 43
Woensdag   19 18.30 Avondrit        44
Zaterdag   22 13.30 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw 45
Zondag   23 9.00 Polderrit nr. 5             Griete - Zaamslagveer 46
Woensdag   26 18.30 Avondrit                        47
Zaterdag   29 13.30 Polderrit nr. 2             Zandberg - Terhole        48
Zondag   30 8.30 Astoria   Meerdonk           Margrietstraat 49
           
Juli 2019        
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Woensdag   3 18.30 Avondrit                        50
Zaterdag   6 13.30 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk              51
      18.30 Onze eigen Barbecue       
Zondag   7 8.30 Portaalrit  Chirolokalen   V. Puymbroeckln 35 Melsele 52
Woensdag   10 18.30 Avondrit                        53
Zaterdag Sp 13  8.00 Semi kl. Burcht       Heirbaan 118 54
      13.30 Thuisrijders                     rit naar eigen keuze  
Zondag   14 9.00 Polderrit nr. 3             Axel - Sint -Janssteen 55
Woensdag   17 18.30 Avondrit                                      56
Zaterdag   20 13.30 Polderrit nr. 5         Griete - Zaamslagveer 57
Zondag   21 9:00 Polderrit nr. 2             Zandberg - Terhole        58
Woensdag   24 18.30 Avondrit                                  59
Zaterdag   27 13.30 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 60
Zondag Sp 28 8.30 Semi kl. Memorial Van Der Aa                         61
Woensdag   31 18.30 Avondrit                        62
           
Augustus 2019      
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zaterdag Sp 3 6.30 Klass   Sean Kelly Classic Vielsalm 63
      13.30 Polderrit nr. 3             Axel - Sint-Janssteen  
Zondag   4 9.00 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw 64
Woensdag   7 18.30 Avondrit                                        65
Zaterdag Sp 10 8.30 Verkenning Tom Steels Classic     125 km 66
      13.30 Thuisrijders             rit naar eigen keuze  
Zondag   11 9.00 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk              67
Woensdag   14 18.30 Avondrit                          68
Zaterdag   17 13.30 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw 69
Zondag   18 9.00 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 70
Woensdag   21 18.30 Avondrit                                71
Zaterdag Sp 24 8.00 Semi kl. Michel Wuyts         Scherpenheuvel 72
      13.30 Polderrit nr. 2             Zandberg - Terhole         
Zondag   25 8.30 Kermisrit     Verrebroek                                  73
Woensdag   28 18.30 Avondrit                                  74
Zaterdag Sp 31 7.45 Semi kl. Avalon   Buggenhout                 75
      13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze  
           
September 2019      
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zondag   1 8.00 Bornem Kloosterstraat 71 76
Woensdag   4 18.30 Avondrit                    77
Zaterdag   7 13.30 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 78
Zondag   8 8.30 Melsele Café De Meester 79
Woensdag   11 18.30 Avondrit 80
Zaterdag Sp 14 7.00 TOM STEELS CLASSIC        81
Zondag   15 9.00 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw 82
Zaterdag   21 13.30 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk              83
Zondag   22 9.00 Polderrit nr. 5             Griete - Zaamslagveer 84
Zaterdag   28 13.30 T.Steels Classic 65 km   drank !!     bij Fille in 't Park  85
Zondag   29 8.30 W.T.C. Roda     Kiekenhaag     vallende bladeren 86
webdesign by C-IT.be - © WTC De Schapekoppen