• shirt front
  • shirtpart2
     
  • broek2016

kalender 2020

Written by Super User. Posted in Home

 

Ritten   Seizoen 2020
S = semi-klassieker   /       E = eigen dagorganisatie 
Maart 2020
Dag Data Uur Beschrijving van de ritten
Zondag 1 9.00 Fietszegening                           Clubdrink Het Atelier         
Zaterdag 7 13.30 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw
Zondag 8 9.00 Clubrit nr 3                 Overmere-Donk - Zele
Zaterdag  14 13.30 Polderrit nr. 5             Griete - Zaamslagveer
Zondag 15 9.00 Clubrit nr. 1               Moerbeke - Eksaarde 
Zaterdag 21 13.30 Polderrit nr. 3             Axel - St-Janssteen
Zondag 22 9.00 Clubrit nr. 2               Grembergen - Baasrode 
Zaterdag 28 13.00 volgens fietsknooppunten   Zeeland       80 - 100 km
Zondag 29 9.00 Clubrit nr 4                 rond groot St-Niklaas   
April   2020
Dag Data Uur Beschrijving van de ritten
Woensdag 1 18.30 Avondrit                         
Zaterdag 4 13.30 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk             
Zondag 5 9.00 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe
Woensdag 8 18.30 Avondrit                  
Zaterdag 11 13.30 Polderrit nr. 2             Zandberg - Terhole       
Zondag S 12 8.00 vzw Fietsclub 53x11     53x11 Classic       Hamme
Woensdag 15 18.30 Avondrit                             
Zaterdag 18 13.30 Polderrit nr. 3             Axel - St-Janssteen
Zondag 19 9.00 Polderrit nr. 4    Omgekeerd     Graauw - Paal
Woensdag 22 18.30 Avondrit                                      
Zaterdag S 25 8.30 Wtc Bikefun   Saeftinghe Classic                   Bazel   
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag 26 8.30 Wtc Vercadi Haasdonk
Woensdag 29 18.30 Avondrit                     naar Tielrode    
Mei 2020
Dag Data Uur Beschrijving van de ritten
Zaterdag S 2 8.00 Wtc 't Hemelrijk Memorial Jos Schoeters Lokeren
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag 3 9.00 Polderrit nr. 5             Griete - Zaamslagveer
Woensdag 6 18.30 Avondrit                     
Zaterdag S 9 8.30 Wtc Blijfjong Avanti Classic                   Stekene   
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag 10 8.30 Wtc Kontakt     Kontaktrit                         Sint-Niklaas   
Woensdag 13 18.30 Avondrit
Zaterdag   16 13.30 Polderrit nr. 1     Omgekeerd      Hengstdijk - Grauw
Zondag 17 9.00 Polderrit nr. 2             Zandberg - Terhole       
Woensdag 20 18.30 Avondrit                       
Zaterdag S 23 8.30 Wtc De Ritsers Classic       Verrebroek       
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag S 24 8.00 Wtc De Vier Kronen Rudy Peerens             Temse 
Woensdag 27 18.30 Avondrit          
Zaterdag E 30 8.00 Scherpenheuvel                     (info later)
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag 31 8.30 Wtc Blijf Jong   Aardbeienrit                       Melsele
Juni 2020
Dag Data Uur Beschrijving van de ritten
Maandag S 1 8.30 Wtc Sportief Fietshappening     Sint-Gillis-Waas 
Woensdag 3 18.30 Avondrit                     naar Tielrode                    
Zaterdag E 6 7.30 Naar de Voerstreek             Antoine               
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag 7 9.00 Polderrit nr. 3     Omgekeerd    St-Janssteen - Axel
Woensdag 10 18.30 Avondrit                   
Zaterdag E 13 7.00 Ardennen rit                      (Info later)
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag S 14 8.30 Jan Bogaert Vrienden   Classic               Temse     
Woensdag 17 18.30 Avondrit       
Zaterdag E 20 Vertrek Vogezen clubreis 20/6 - 24/6
S 8.30 Wielervriendendeklavers Toertocht         Belsele   
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag 21 8.30 Zondagrijders Gaverlandrit     Beveren-Waas
Woensdag 24 18.30 Avondrit                       
Zaterdag 27 13.30 Polderrit nr. 6   Omgekeerd      Zuiddorpe - Westdorpe
Zondag 28 8.30 Wtc Astoria   De Meerdonkse Pijl                 Meerdonk
Juli 2020
Dag Data Uur Beschrijving van de ritten
Woensdag 1 18.30 Avondrit                      
Zaterdag 4 13.30 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk             
Zondag S 5 8.30 CT 't Portaal Portaalrit                            Melsele
Woensdag 8 18.30 Avondrit                       
Zaterdag 11 13.30 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw
Zondag 12 9.00 Polderrit nr. 3             Axel - Sint -Janssteen
Woensdag 15 18.30 Avondrit                     naar Tielrode                 
Zaterdag 18 13.30 Polderrit nr. 5             Griete - Zaamslagveer
Zondag 19 9:00 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe
Woensdag 22 18.30 Avondrit                                 
Zaterdag 25 13.30 Polderrit nr. 2         Omgekeerd     Terhole - Zandberg
Zondag S 26 8.30 Wtc de Kadans Memorial Van Der Aa       Melsele   
Woensdag 29 18.30 Avondrit                                      
Augustus 2020
Dag Data Uur Beschrijving van de ritten
Zaterdag S 1 6.30 VWB       Sean Kelly Classic             Vielsalm
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag 2 9.00 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw
Woensdag 5 18.30 Avondrit                                    
Zaterdag E 8 8.30 Verkenning Tom Steels Classic     125 km
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag 9 9.00 Polderrit nr. 1     Omgekeerd      Hengstdijk - Grauw
Woensdag 12 18.30 Avondrit                         
Zaterdag 15 13.30 Polderrit nr. 3             Axel - St-Janssteen
Zondag 16 9.00 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe
Woensdag 19 18.30 Avondrit                               
Zaterdag E 22 7.30 De Kemmel                           (Info later)
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag 23 9.00 Polderrit nr. 5       Omgekeerd   Griete - Zaamslagveer
Woensdag 26 18.30 Avondrit                         naar Tielrode            
Zaterdag 29 8.30 Wtc De Ritsers     Kermisrit   Verrebroek     
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag 30 8.30 Zondagrijders De 100 km en 75 km Beverse Feesten       
September 2020
Dag Data Uur Beschrijving van de ritten
Woensdag 2 18.30 Avondrit                   
Zaterdag S 5 7.45 Avalon fietsers   Avalon Bike Rock     Buggenhout
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag 6 8.00 Merckxboys Herfstrit             Bornem
Woensdag 9 18.30 Avondrit                  
Zaterdag 12 8.00 De muur van Geraardsbergen        (info later)
13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze
Zondag 13 8.30 Wtc Amco Team   Schooldijk Kermisrit       Melsele
Woensdag 16 18.30 Avondrit
Zaterdag E 19 7.00 TOM STEELS CLASSIC       
Zondag 20 9.00 Polderrit nr. 2             Zandberg - Terhole       
Zaterdag 26 13.00 De Grote Schapekoppen Prijs       (Info Later)    
Zondag 27 9.00 T.Steels Classic 65 km + Clubdrink  
Oktober 2020
Zaterdag 3 13.30 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw
Zondag 4 8.30 Wtc de Vrienden Rit der vallende bladere   Stekene
webdesign by C-IT.be - © WTC De Schapekoppen